Donderdag 18 oktober 2018 oefen
1 19.30 WTOC 1 - Friese Boys 1
Zaterdag 20 oktober 2018
MO19-1 12.00 Bergum/BCV MO19-1 - Friese Boys MO19-1 JO19-1 10.30 A 3-6 Friese Boys JO19-1 - Birdaard JO19-1
JO17-1 09.00 Friese Boys JO17-1 ??
JO14-1 09.00 A 1-2 Friese Boys JO14-1 - Marrum JO14-1 MO13-1 11.45 B 1-2 Friese Boys MO13-1 - ASC MO13-1
JO12-1 09.30 ASC JO12-1 - Friese Boys JO12-1
JO11-1 10.00 Boerakker/SVMH JO11-1G - Friese Boys JO11-1 JO9-1 10.30 B 4-5 Friese Boys JO9-1 - ONR JO9-2
Zaterdag 27 oktober 2018
1 14.30 De Sweach 1 - Friese Boys 1
2 14.30 Minnertsga 2 - Friese Boys 2
3 14.30 A 3-6 Friese Boys 3 - Harkema Opeinde 3
4 14.30 Kootstertille 3 - Friese Boys 4
VR 1 VRIJ
JO19-1 10.30 A 3-6 Friese Boys JO19-1 - Twijzel JO19-1 MO19-1 11.45 B 1-2 Friese Boys MO19-1 - Buitenpost MO19-1
JO17-1 09.00 Buitenpost JO17-2 - Friese Boys JO17-1 JO14-1 09.00 V.V.T. JO14-1 - Friese Boys JO14-1 JO13-1 09.00 A 3-6 Friese Boys JO13-1 - Kollum JO13-1 MO13-1 10.45 SJO Bergum/BCV MO 13-2 - Friese Boys MO13-1 MO13-2 09.55 B 1-2 Friese Boys MO13-2 - Bolsward MO13-2
JO12-1 09.00 B 4-5 Friese Boys JO12-1 - Broekster Walden JO12-2G JO11-1 10.30 B 4-5 Friese Boys JO11-1 - Niekerk JO11-1
JO11-2 10.00 Marrum JO11-1 - Friese Boys JO11-2 JO9-1 09.00 B 4-5 Friese Boys JO9-1 - Ternaard JO9-1 JO9-2 10.15 Hardegarijp JO9-2 - Friese Boys JO9-2
Vrijdag 2 november 2018
35+1 19.30 Kollum 35+1 - Friese Boys 35+1
35+1 20.00 WTOC 35+ 1 - Friese Boys 35+1
35+1 20.30 ASC 35+ 1 - Friese Boys 35+1
35+2 19.30 Be Quick D. 35+2 - Friese Boys 35+ 2
35+2 20.00 VCR 35+2 - Friese Boys 35+ 2
35+2 20.30 Broekster Boys 35+ 1 - Friese Boys 35+ 2
45+ 19.30 Birdaard 45+ - Friese Boys 45+
45+ 20.00 BCV 45+ - Friese Boys 45+
45+ 20.30 Hardegarijp 45+ - Friese Boys 45+
VR30+ 19.30 Zwaagwesteinde VR - Friese Boys VR
VR30+ 20.00 De Walden VR - Friese Boys VR
VR30+ 20.30 't Fean VR - Friese Boys VR
Zaterdag 3 november 2018
1 VRIJ
2 12.30 A 3-6 Friese Boys 2 - Buitenpost 3
3 14.00 Opende 2 - Friese Boys 3
4 14.30 A 4-5 Friese Boys 4 - TFS 2
VR 1 12.30 TFS VR 1 - Friese Boys/Twijzel VR1
JO19-1 10.30 Wykels Hallum JO19-1 - Friese Boys JO19-1 MO19-1 10.40 A 1-2 Friese Boys MO19-1 - Be Quick D. MO19-1
JO17-1 09.00 A 3-6 Friese Boys JO17-1 - Marrum JO17-1 JO14-1 11.00 Amelandia JO14-1G - Friese Boys JO14-1 JO13-1 10.30 Grootegast JO13-1 - Friese Boys JO13-1 MO13-1 12.30 B 1-2 Friese Boys MO13-1 - Buitenpost MO13-1 MO13-2 08.45 Be Quick D. MO 13-2 - Friese Boys MO13-2
JO12-1 09.00 VIOD JO12-1 - Friese Boys JO12-1
JO11-1 10.30 ASC JO11-1 - Friese Boys JO11-1
JO11-2 10.30 B 4-5 Friese Boys JO11-2 - Frisia JO11-4 JO9-1 09.00 Wykels Hallum JO9-1 - Friese Boys JO9-1 JO9-2 10.15 B 4-5 Friese Boys JO9-2 - WTOC JO9-2
beker oefen beker beker
Niebert/beker beker
Augustinusga Augustinusga Augustinusga Damwoude Damwoude Damwoude Birdaard Birdaard Birdaard Damwoude Damwoude Damwoude
6-11??
afgelastingen
Pagina 5
Zaterdag 3 februari 2018 afgelastingen
1 Friese Boys 1 - ODV 1
4 ONB 2 - WTOC/Friese Boys 4
VR1 Harkema Opeinde VR1 - Friese Boys VR1 Zaterdag 10 februari 2018 afgelastingen
3 ONT 4 - Friese Boys 3
4 WTOC/Friese Boys 4 - Harkema Opeinde 3
VR1 De Lauwers VR1 - Friese Boys /Twijzel VR1
MO 17 Friese Boys MO17 - Boornbergum’80 MO17
JO 15-1 Buitenpost JO15-2 - Friese Boys JO15-1
MO13 Roden MO13-1 - Friese Boys MO13-1
MO11 Bedum MO11-1 - Friese Boys MO11
JO 9-2 Friese Boys JO9-2 - Harkemase Boys JO9-3
JO 7-1 Birdaard JO7-1 - Friese Boys JO7-1
JO 7-1 Hardegarijp JO7-1 - Friese Boys JO7-1
JO 7-1 WTOC JO7-1 - Friese Boys JO7-1
Zaterdag 17 februari 2018 afgelastingen
2 Friese Boys 2 - Harkema Opeinde 2
3 Friese Boys 3 - ASC 2
JO 17-1 Friese Boys JO17-1 - Zwaagwesteinde JO17-2
MO 17 Trynwalden MO17 - Friese Boys MO17
JO 13-1 Friese Boys JO13-1 - Bergum BCV JO13-2 MO13 Friese Boys MO13-1 - Grootegast MO13-1 JO 11-3 Friese Boys JO11-3 - St Jacob JO11-2G
Zaterdag 24 februari 2018 afgelastingen
1 Friese Boys 1 - Veenhuizen 1
2 Friese Boys 2 - Harkemase Boys 3
3 Friese Boys 3 - De Lauwers 2
4 WTOC/Friese Boys 4 - Zwaagwesteinde 4
JO19-1 Friese Boys JO 19-1 - Buitenpost JO19-2 JO 13-2 Friese Boys JO13-2 - Veenwouden JO13-2
Woensdag 28 februari 2018 afgelastingen
VR 1 Knickerbockers VR6 - Friese Boys /Twijzel VR1 Zaterdag 3 maart 2018 afgelastingen
1 Harkema Opeinde 1 - Friese Boys 1
3 Friese Boys 3 - BCV 4
4 Friese Boys 4/WTOC 3 - TFS 2
JO 17-1 Buitenpost JO17-3 - Friese Boys JO17-1 Zaterdag 10 maart 2018 afgelastingen
afgelastingen
Pagina 6
1 Friese Boys 1 - VIOD 1
2 Friese Boys 2 - VIOD 2
4 WTOC/Friese Boys 4 - Jistrum 1
JO19-1 Grijpskerk JO19-1 - Friese Boys JO19-1 Zaterdag 17 maart 2018
1 Haulerwijk 1 - Friese Boys 1
2 VVT 2 - Friese Boys 2
3 Friese Boys 3 - 't Fean 58 4
4 Leeuwarder Zwaluwen 6 - WTOC/Friese Boys 4
JO 17-1 Friese Boys JO17-1 - SJO Broekster Walden JO17-3
JO 13-2 Kollum JO13-2 - Friese Boys JO13-2
MO 13 Friese Boys MO13-1 - Grijpskerk MO13-1
JO 11-1 Friese Boys JO11-1 - Leeuwarder Zwaluwen JO11-1
JO 11-2 RWF JO11-2G - Friese Boys JO11-2
JO 11-3 Friese Boys JO11-3 - Veenwouden JO11-3G
MO11 Friese Boys MO11-1 - HFC’15 MO11-1
JO 9-1 Friese Boys JO9-1 - SJO Broekster Walden JO9-4 JO 9-2 Friese Boys JO9-2 - Drachten JO9-6
JO 7-1 Birdaard JO7-1 - Friese Boys JO7-1
JO 7-1 Hardegarijp JO7-1 - Friese Boys JO7-1
JO 7-1 WTOC JO7-1 - Friese Boys JO7-1
Zaterdag 24 maart 2018 verplaatst
JO 13-2 Buitenpost JO13-3 - Friese Boys JO13-2 Zaterdag 7 april 2018
3 Friese Boys 3 - Zwaagwesteinde 3
4 14.30 WTOC/Friese Boys 4 - VIOD 3
JO 13-2 Friese Boys JO13-2 - Zwaagwesteinde JO13-2G 14. april 2018
4 15.30 Buitenpost 6 -E WTOC/Friese Boys 4 Zaterdag 21 april 2018
JO 17-1 14.30 Bergum/BCV JO17-4 - Friese Boys JO17-1
afgelastingen
Pagina 7
WTOC
WTOC WTOC WTOC
WTOC
afgelastingen
Pagina 8
Hurdegarijp Hurdegarijp Hurdegarijp
18 april
afgelast WTOC afgelast