Programmanr. 9 Dames, 100m popduiken met zwemvliezen 1986 en eerder
2-9-2016 Resultaten
World Record 51.64 Magalie ROUSSEAU FRA Montpellier (FRA) 18-9-2014
World Master Record 30 - 34 54.06 Anneloes PEULEN NED Swansea (GBR) 4-8-2015
World Master Record 35 - 39 1:02.38 Aurelie GOFFIN BEL Eindhoven 15-11-2015
World Master Record 40 - 44 1:06.30 Jeanette LIBERA-KÖRNER GER Montpellier (FRA) 14-9-2014
World Master Record 45 - 49 1:08.84 Norma CAHILL IRL Montpellier (FRA) 14-9-2014
World Master Record 50 - 54 1:08.00 Norma CAHILL IRL Limerick (IRL) 14-2-2015
World Master Record 55 - 59 1:14.05 Jenny WHITELEY AUS Hobart (AUS) 17-1-2015
World Master Record 60 - 64 1:30.77 Barbara STUBBE GER Montpellier (FRA) 14-9-2014 World Master Record 65 - 69 1:33.70 Evelyn SCHOPPENHAUER GER Montpellier (FRA) 14-9-2014
World Master Record 70 + 1:44.84 Ute HOLE GER Montpellier (FRA) 14-9-2014
Rang Geb. Tijd
Masters 30-34
1. Lisa FERGUSON 83 Tweed Heads & Coolangatta SLSC 1:00.37
2. Nele VANBUEL-GOFFIN 85 Nel'Aur 1:01.41
3. Julia SCHATZ 86 DLRG Region Uetersen 1:03.13
4. Anja PAROTAT 86 DLRG Nieder-Olm / Wörrstadt 1:04.77
5. Stefanie SCHODER 85 DLRG Region Uetersen 1:06.03
6. Jasmin FREUDIGER 86 SLRG Innerschwyz 1:07.38
7. Rianne GOLSTEIJN 86 Lifesavingteam RB Echt 1:07.53
8. Eva BARISCH 86 DLRG Berlin C-W 1:08.24
9. Petra PETERS 86 Lifesavingteam RB Echt 1:09.15
10. Ilse CLEVERS 85 Lifesavingteam RB Echt 1:09.28
11. Cristina GARCIA CARBALLO 82 Salvamento Dragones 1:11.90
12. Eva Maria NIESTEGGE 86 DLRG OG Borken 1:12.52
13. Ho-Tsin DE SANCTIS 85 Lifesavingteam RB Echt 1:13.67
14. Martina UHL 84 SLRG Innerschwyz 1:13.77
15. Franziska von MOELLER 85 DLRG OG Samtgemeinde Hagen 1:15.05
16. Christine PUETTMANN 86 Spelle 1:16.83
17. Marina GORDEEVA 86 DLRG Bonn 1:17.68
18. Linda SCHOPPENHAUER 83 DLRG OG Samtgemeinde Hagen 1:18.10 19. Maike EBELING 86 DLRG Rheurdt Schaephuysen 1:18.49
20. Maya MITEVA 83 Sofia Masters 1:19.08
21. Nicole BERGMANN 83 DLRG Wuppertal 1:19.37
22. Kertin DESELAERS 86 DLRG Rheurdt Schaephuysen 1:20.85 23. Paula TABERNÉ RODRIGUEZ 82 Alcarreño de Salvamento 1:21.96
24. Guerrache JESSICA 84 Tournefeuille SN 1:24.12
25. Janneke KOSTER 82 RB Zevenaar 1:24.42
26. Kathrin BORNEMANN 84 DLRG Kelkheim 1:24.82
27. Emma LARSSEN 84 Cronulla SLSC 1:30.20
28. Soledad BENEGAS 83 YMCA Salvamento Argentina 1:34.67 NG.ZA Patricia CAÑEQUE GARCÍA 82 Alcarreño de Salvamento
NG.ZA Christina SCHULTE 82 DLRG Alpen
NG.ZA Lindsay LEWIS 83 Penybont SLSC
Programmanr. 9, Dames, 100m popduiken met zwemvliezen Masters 35-39
1. Aurélie GOFFIN-VANBUEL 79 Nel'Aur 1:02.46
2. Cornelia ENNEN 78 DLRG Berlin C-W 1:09.80
3. Sandra SCHÖNECK 79 DLRG Gelsenkirchen-Mitte 1:12.12
4. Gabriele GRUEDL 77 DLRG Kronach 1:13.55
5. Simone SCHUSTER 80 DLRG Berlin C-W 1:18.57
6. Caroline PIERRE 78 Ottawa LSC 1:18.64
7. Caroline GUY 77 Blyth LSC 1:20.38
8. Begoña ALONSO GIL 78 Aqua SOS Burgos 1:21.96
9. Judith KRAUß 80 DLRG Wadgassen 1:24.39
10. Eilish HART 77 Cork Surf Life Saving 1:28.38
11. Judith ZIMMERMANN 78 DLRG Gelsenkirchen-Mitte 1:28.39
12. Ellis van LIEMPT 77 RB Gouda 1:29.47
13. Alison WILSON 79 Blyth LSC 1:29.64
14. Marta PEÑA ARAUZO 79 Aqua SOS Burgos 1:32.02
15. Natasha LANE 81 North Worcestershire LSC 1:32.47
16. Katja WÖLLKE 81 DLRG Gelsenkirchen-Mitte 1:32.96
17. Noelia VIDORET 81 YMCA Salvamento Argentina 1:35.31 Masters 40-44
1. Jeanette LIBERA-KÖRNER 73 DLRG Berlin C-W 1:05.56
World Master Record
2. Claudine ROEMEN 74 Lifesavingteam RB Echt 1:05.66
3. Stefanie ADAM 75 DLRG Bietigheim-Bissingen 1:05.75
4. Lisa BROWN 73 Ottawa LSC 1:07.84
5. Stefanie ECKERS 75 DLRG Berlin C-W 1:08.26
6. Simona POGNANT 72 Vigili del Fuoco 1:08.66
7. Christine HOLE 72 DLRG Ingolstadt 1:10.51
8. Eileen KOTHER 74 DLRG Luckenwalde 1:11.40
9. Nina AUTENRIETH 76 DLRG Reichenbach / Fils 1:11.75
10. Sinead MORTELL 76 Hibernian Masters 1:11.88
11. Anke FABRI 76 DLRG Schwerte 1:12.46
12. Stephanie LABELLE 75 Ottawa LSC 1:14.16
13. Muriel XHERVELLE 73 Nel'Aur 1:14.18
14. Sandra BONNER 75 DLRG Schwerte 1:14.42
15. Ramona SUCKER 76 DLRG Halle-Saalekreis 1:14.96
16. Bianca KARDELL 73 DLRG Rheurdt Schaephuysen 1:17.84 17. Ramona SCHLEMERMEYER 72 DLRG OG Samtgemeinde Hagen 1:19.11
18. Suzanne ALDERS 73 RB Gouda 1:19.12
19. Barbara BARTH 74 DLRG Magdeburg 1:19.49
20. Marion ALTMANN 75 Spelle 1:19.74
21. Karin DRESSEL 73 DLRG Kronach 1:20.24
22. Marjolein van LOENHOUT 76 Dordtse Reddingsbrigade 1:26.46 23. Claudia SMITMANS 74 DLRG Rheurdt Schaephuysen 1:27.40
24. Silvia JAKOB 76 DLRG Kronach 1:28.35
25. Vania MASCAGNA 75 Circolo Nuoto UISP Bologna 1:28.83
26. Irena MÜNZ 76 DLRG Wuppertal 1:31.06
27. Michelle AMAR 75 Richmond Hill Lifesaving Club 1:31.47
28. Michele WEEDY 75 Blyth LSC 1:32.30
29. Mariska DALHUISEN 73 RB Gouda 1:34.41
Programmanr. 9, Dames, 100m popduiken met zwemvliezen, Masters 40-44
Rang Geb. Tijd
30. Jorgelina SCALPELLI 73 YMCA Salvamento Argentina 1:34.61
31. Lisa LILLYWHITE 73 Cork Surf Life Saving 1:34.86
32. Annette ATTWELL 74 Jersey Aquatic Rescue Club 1:45.86 Masters 45-49
1. Bruna RAVERA 67 Aquatica Torino 1:10.71
2. Barbara RESCH 70 DLRG Rheda-Wiedenbrück 1:12.31
3. Dorothee STRUECKER 70 Spelle 1:12.74
4. Antje SCHWEIGERT 67 DLRG Luckenwalde 1:14.72
5. Karina PAREICK 70 DLRG Gelsenkirchen-Mitte 1:15.93
6. Anke KUERPICK 71 DLRG Bad Aibling 1:17.12
7. Stephanie DITTSCHAR 68 Spelle 1:17.67
8. Barbara HORST 68 DLRG Di-Ba-Ro 1:18.37
9. Berit REICHEL 67 DLRG Magdeburg 1:19.65
10. Elena BONALI 67 Flemish Masters 1:22.18
11. Francoise DURAN 69 Amersfoort 1:22.57
12. Babett MICHEL 69 DLRG KV Oder-Spree 1:25.12
13. Anne HUISINGA 67 Weener 1:27.21
14. Nadja BAHRO 67 Berlin-Lichtenberg 1:28.01
15. Margarete KOSCHE 67 Berlin-Lichtenberg 1:28.05
16. Maria Angeles ESARTE SANCHEZ 71 Aqua SOS Burgos 1:28.84
17. Veerle VANBUEL 71 Flemish Masters 1:28.99
18. Anne-Laure SIROT 70 SA du Val d'Orge 1:30.56
19. Clare FRANK 70 Dawlish Warren SLSC 1:31.06
20. Theresa TOMLINSON 71 Retford & District LSC 1:32.23 21. Ana Maria ANDRES GONZALEZ 70 Salvamento Dragones 1:34.07 22. Mariëlle SIMONS 71 Dordtse Reddingsbrigade 1:34.54 23. Charlene PUGH 71 Richmond Hill Lifesaving Club 1:36.93
24. Annick PORTE 69 Flemish Masters 1:37.38
25. Zelah WEEDY 69 Blyth LSC 1:37.40
26. Heike ERNST 69 DLRG KV Oder-Spree 1:37.58
27. Margreet van NIEUWKOOP 68 RB Gouda 1:38.81
28. Jacqueline REIJERINK 67 Dordtse Reddingsbrigade 1:44.37
29. Barbara XHERVELLE 71 Nel'Aur 1:52.06
DIS Sandra ACUÑA 67 YMCA Salvamento Argentina 21 - Releasing the manikin before touching the finish wall or the turn wall.
NG.ZA Gemma MENÉNDEZ MERINO 71 Alcarreño de Salvamento NG.ZA Ursula SIEGLER 69 DLRG Rheurdt Schaephuysen
Masters 50-54
1. Norma CAHILL 65 Hibernian Masters 1:12.17
2. Laura THURTELL 65 Forster Surf Lifesaving Club 1:20.23
3. Ines FINDEKLEE 66 DLRG Magdeburg 1:21.76
4. Ann FINLEY 62 LACOSLSA Masters 1:22.07
5. Annegret PETERS 63 Weener 1:22.46
6. Chiara NOVARESE 66 Circolo Nuoto UISP Bologna 1:23.91 7. Stefanie MÜLLER TO BERENS 65 DLRG Rheda-Wiedenbrück 1:24.19 8. Doerthe OSTERMÖLLER-ROSNER 66 DLRG Di-Ba-Ro 1:25.40
9. Franka FISCHER 62 DLRG Luckenwalde 1:25.75
Programmanr. 9, Dames, 100m popduiken met zwemvliezen, Masters 50-54
Rang Geb. Tijd
10. Andrea TERBUYKEN 65 DLRG OG Borken 1:25.92
11. Doris NIESTEGGE 63 DLRG OG Borken 1:27.38
12. Katja AULENBROCK 63 DLRG Georgsmarienhütte 1:28.38
13. Anke LAMBERTZ 64 DLRG Durlach 1:29.85
14. Wendy PRITCHARD 66 Beacon Lifesaving Club 1:29.90
15. Emanuela LUPI 65 Circolo Nuoto UISP Bologna 1:29.96
16. Sabine MEYER 65 DLRG Georgsmarienhütte 1:30.15
17. Fabienne DEMOOR 62 SA du Val d'Orge 1:30.69
18. Petra BEC 62 DLRG Gelsenkirchen-Mitte 1:31.47
19. Britta ZÜRCHER 62 DLRG Malsch 1:34.38
20. Celine MORIN 62 Ottawa LSC 1:34.99
21. Manuela JÜRRIES 62 DLRG Magdeburg 1:35.14
22. Sarah INGLETON 65 Saugeen Shores Lifesaving Club 1:38.38
23. Mareike SCHARF 63 Berlin-Lichtenberg 1:40.39
24. Sylvia THOM 63 Tempelhof 1:41.02
25. Sylvie GAUTHIER 64 SA du Val d'Orge 1:42.96
26. Ingrid LORKE 62 Tempelhof 1:47.25
27. Anne KINGSTON 65 Cork Surf Life Saving 1:59.24
28. Sharon RUSSELL 65 Cork Surf Life Saving 2:43.15
NG.ZA Betsy SIMPSON 65 Ottawa LSC
NG.ZA Anni GARDINER 64 Port Hacking
Masters 55-59
1. Ute BAHRO 59 Berlin-Lichtenberg 1:22.33
2. Mieke HOVER 61 Lifesavingteam RB Echt 1:24.46
3. Gudrun RAUCH 58 DLRG OG Duisburg-Homberg 1:24.63
4. Marion HANNEBOHM 58 DLRG Magdeburg 1:28.45
5. Heike ZEMBROD 61 DLRG Magdeburg 1:29.68
6. Brigitte MERSCHBROCK 58 DLRG Rheda-Wiedenbrück 1:34.14
7. Viviane CALLAERT 57 Flemish Masters 1:34.27
8. Annette PULS 59 DLRG Bietigheim-Bissingen 1:37.17
9. Cordula-Beate FLORIAN 58 Tempelhof 1:44.12
10. Pamela SHAW 60 Crawley Town Life Saving Club 1:45.23 NG.ZA Brigitte WANGER 61 SLRG Wädenswil
Masters 60-64
1. Gay BRADLEY 55 Alexandra Headland SLSC 1:30.36
World Master Record
2. Barbara STUBBE 54 DLRG Ingolstadt 1:31.45
3. Elaine LEWIS 54 Bournemouth Lifeguard Corps 1:32.86
4. Mireille WITTOUCK 54 Flemish Masters 1:45.95
5. Elizabeth PRATT 53 Port Hacking 1:49.61
6. Vincenza DI MATTEO 56 Circolo Nuoto UISP Bologna 1:51.13
7. Barbara HERING 56 Tempelhof 1:52.62
8. Lynn ROSS 55 Blyth LSC 2:03.29
9. Jutta NEBERMANN 55 Tempelhof 2:11.22
NG.ZA Barbara NEUBAUER 55 DLRG Kronach
Programmanr. 9, Dames, 100m popduiken met zwemvliezen Masters 65-69
1. Evelyn SCHOPPENHAUER 49 DLRG OG Samtgemeinde Hagen 1:38.35 Masters 70+
1. Thérésia MASYN 41 RC Ternat Asse Lebbeke 2:19.99
2. Ingrid DECEUNINCK 41 Flemish Masters 2:32.15